Мені 42 і я Івано-Франківський міський голова.
Народився у м. Бобровиця Чернігівської області 22 листопада 1979 року, в родині лікаря. Політичну кар’єру розпочав понад 20 років тому. Визначитися зі своєю життєвою позицією мені допоміг «ПЛАСТ». В цій організації пройшов шлях від рядового виховника до керівника організації у Чернівецькій та Івано-Франківській областях.

Маю 4 вищі освіти: інженер-економіст, магістр державного управління, магістр права та кандидат юридичних наук.

Політичну кар’єру розпочав із депутатської діяльності в Івано-франківській обласній раді V демократичного скликання. Потім займав ряд посад в органах місцевого самоврядування. У 2005 році був помічником заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради, виконкому Івано-Франківської міськради. Впродовж 2006-2010 рр. обраний головою постійної комісії з питань молодіжної політики, розвитку фізкультури та спорту Івано-Франківської облради. У 2010 році обраний керівником секретаріату Івано-Франківської міської організації ВО “Свобода”. Того ж року став секретарем Івано-Франківської міської ради, депутатом Івано-Франківської міськради. У 2012 році обраний народним депутатом України від партії Всеукраїнське об’єднання «Свобода». У цій ролі пробув до 2014 року та входив до склад Комітету з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства та регіональної політики.

У листопаді 2015 році 54% жителів Івано-Франківська обрали мене міським головою. А у 2020 році понад 84% виборців переобрали мене на цю посаду. Саме з того часу до сьогодні разом із командою працюємо над розвитком нашого міста та цілої громади.

Окрім політики, люблю свою дружину Оксану, сина Святослава та маленьку доню Соломійку. Захоплююся історичною літературою, якісною українською музикою та походами у Карпати. Щоправда, на останнє не завжди вдається знайти час)